Skip to content

LADIES TALK

Dużo mądrych treści, inspiracji, budowania siebie
i mnóstwo pozytywnej energii.

Zapraszamy na 3 dni wyjątkowych warsztatów dla kobiet, 3 dni mówienia tylko po angielsku i 3 dni relaksu w przyjaznym Ekogościńcu Pachotówko.

Weekend, w którym pomożemy Ci przełamać barierę w mówieniu. W luźnej i przyjemnej atmosferze będziesz miała okazję do mówienia tylko po angielsku, nawiązania nowych kontaktów i dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Specjalnie przygotowane zajęcia konwersacyjne, kobiece i bieżące tematy oraz wieczorne rozrywki pozwolą Ci uwierzyć w swoje możliwości językowe.

Konwersacje będą prowadzone w dwóch grupach zaawansowania.

Przyjedź, aby przekonać się, że miła i sprzyjająca atmosfera potrafi rozwiązać każdy język.

Prowadzące warsztaty:

mgr Hanna Zięba

Jestem magistrem filologii angielskiej. Uczę od ponad 20 lat i muszę przyznać, że z każdym rokiem lubię swoją pracę coraz bardziej. Na co dzień pracuję w Studium Języków Obcych i Tłumaczeń na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Prowadzę również swoją firmę English Nonstop – Hanna Zięba, w ramach której organizuję szkolenia w firmach oraz uczę j. angielskiego indywidualnie i w małych grupach, zarówno stacjonarnie jak i online. Przez trzy semestry prowadziłam zajęcia na University of Southampton, szkoliłam się w Oxford House College w Londynie oraz Norwich Institute for Language Education. W 2019 zostałam wyróżniona w konkursie Pearson English Global Teacher Award. Prowadziłam wiele szkoleń dla nauczycieli języka angielskiego w Polsce i za granicą. Lubię rozwijać się i dzielić się pasją z innymi nauczycielami.

Najbardziej w byciu nauczycielem cenię urozmaicenie, możliwość kreatywnego tworzenia i kontakt z ludźmi. Fascynuje mnie to, ile treści z innych dziedzin życia można wpleść w zajęcia językowe.

dr Monika Izbaner

Moje naukowe zainteresowania obejmują kreatywność i innowacje technologiczne w nauczaniu, publiczne występy i kreowanie wizerunku, debata jako forma uczenia mówienia i krytycznego myślenia jak również literaturę brytyjską, kulturę i politykę oraz sztuki wizualne. Tworzenie własnych materiałów do nauczania języka angielskiego jest moją wielką pasją. Opublikowałam artykuły poświęcone kreatywności w nauczaniu języka angielskiego, kulturze szkockiej i bieżącym trendom w kulturze powszechnej. Od 15 lat prowadzę własną szkołę językową oraz uczę w VI Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy. Prowadziłam warsztaty i szkolenia dla IATEFL Polska, Language Training Centre Lang Ltc w Warszawie, TESOL Macedonia oraz International Study Programmes w Cheltenham, Wielka Brytania. Ponadto w 2016r. zainicjowałam projekt “Muszkieterowie Słowa” – warsztaty i ogólnopolski turniej debat oksfordzkich dla uczniów szkół średnich, który jest innowacją na polskim rynku edukacyjnym.

Najbardziej w byciu nauczycielem cenię sobie to, że mogę zaskakiwać, prowokować, rozśmieszać, angażować i przekonywać i że rozwijanie siebie może być przyjemną życiową pasją.

wyjazdowe Ladies Talk photo 1

program

120279388_330434961362230_5018644223743526539_n

PIĄTEK

17.00 Poznajemy się – ćwiczenia i gry językowe
19.00 Kolacja
20.00 Evening entertainment – gry planszowe, filmy ( in English)

SOBOTA

8.00 Spacer, bieganie lub gimnastyka
9.30 Śniadanie
10.30 Konwersacje 1 – zajęcia w grupach
12:00 Kawa
12:30 Konwersacje 2 – zajęcia w grupach
14.00 Obiad
15.30 Konwersacje 3 – zajęcia w grupach
17.00 Przerwa na herbatkę
17.15 Konwersacje 4 – zajęcia w grupach
19.00 Kolacja
20.00 Evening entertainment – karaoke, gry planszowe

NIEDZIELA

8.00 Spacer, bieganie lub gimnastyka
9.30 Śniadanie
10.30 Konwersacje 5 – zajęcia w grupach
12:00 Kawa
13.00 Pożegnanie i wyjazd

NASZE MIEJSCE:

EkoGościniec Pachotówko – gospodarstwo ekoagroturystyczne zlokalizowane w centrum wsi Gzin w województwie kujawsko-pomorskim. Wieś położona jest na malowniczym terenie zakola Wisły wśród Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych.

Ilość uczestników – 15

CENA

Koszt warsztatów wynosi 750 zł
Przy zapisach do 20 października: 690 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 345 zł

CENA OBEJMUJE:

  • warsztaty,
  • materiały autorskie,
  • 2 noclegi w pokojach dwu/ trzyosobowych,
  • pełne wyżywienie i słodki poczęstunek.
Ladies Talk 1