Skip to content

O mnie

Nazywam się Hanna Zięba. Uczenie angielskiego to moja pasja. W planach było też aktorstwo, ale ostatecznie zwyciężyło uczenie. Bycie nauczycielem wiąże się czasem z aktorstwem, więc w zasadzie mogę powiedzieć, że robię to, o czym zawsze marzyłam.

Uczę od ponad 20 lat i muszę przyznać, że z każdym rokiem lubię swoją pracę coraz bardziej.

Jestem absolwentką filologii angielskiej na UMK w Toruniu a na co dzień uczę też studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

W 2017 skończyłam szkolenia rozwijające warsztat lektora w Oxford House College w Londynie i Norwich Institute for Language Education. W latach 2017 i 2018 pracowałam na University of Southampton oraz Instituto Universitário da Maia w Portugalii.

Specjalizuję się w uczeniu dorosłych indywidualnie i w małych grupach. Mając doświadczenie metodyka, kiedy zaczynam współpracę ustalam potrzeby, dobieram ciekawe materiały, a później trzymam rękę na pulsie, żeby postępy były wyraźne i utrwalone.  

Lubię się szkolić i rozwijać oraz dzielić pasją i pomysłami z innymi nauczycielami. Uczestniczyłam w wielu konferencjach w Polsce i zagranicą, gdzie ładuję akumulatory spotkając się z takimi pasjonatami jak ja.

unnamed

Najbardziej w byciu nauczycielem cenię urozmaicenie, możliwość kreatywnego tworzenia i kontakt z ludźmi. Fascynuje mnie to, ile treści z innych dziedzin życia można wpleść w zajęcia językowe. Nieustannie się uczę, również od swoich uczniów – ‘When one teaches, two learn’ – Uczymy się od siebie.

Kontakt

Napisz do mnie: kontakt@hannazieba.pl

Zapisz się na Hanna’s Newsletter, jeśli chcesz raz w miesiącu otrzymywać dawkę inspiracji do nauki angielskiego.

Szukanie ciekawostek to moja wielka pasja i chętnie się z Tobą nimi podzielę. Dostaniesz linki do ciekawych artykułów, filmów, podcastów oraz aplikacji i stron do nauki angielskiego a także informacje o zbliżających się wydarzeniach i nowościach.

HZ_ikona2