Skip to content

O MNIE

Nazywam się Hanna Zięba. Uczenie angielskiego to moja pasja. W planach było też aktorstwo, ale ostatecznie zwyciężyło uczenie. Bycie nauczycielem wiąże się czasem z aktorstwem, więc w zasadzie mogę powiedzieć, że robię to, o czym zawsze marzyłam.

Uczę od ponad 20 lat i muszę przyznać, że z każdym rokiem lubię swoją pracę coraz bardziej.

Jestem absolwentką filologii angielskiej na UMK w Toruniu a na co dzień uczę też studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

W 2017 skończyłam szkolenia rozwijające warsztat lektora w Oxford House College w Londynie i Norwich Institute for Language Education. W latach 2017 i 2018 pracowałam na University of Southampton oraz Instituto Universitário da Maia w Portugalii.

Specjalizuję się w uczeniu dorosłych indywidualnie i w małych grupach. Mając doświadczenie metodyka, kiedy zaczynam współpracę ustalam potrzeby, dobieram ciekawe materiały, a później trzymam rękę na pulsie, żeby postępy były wyraźne i utrwalone.  

nowa fota

Lubię się szkolić i rozwijać oraz dzielić pasją i pomysłami z innymi nauczycielami. Uczestniczyłam w wielu konferencjach w Polsce i zagranicą, gdzie ładuję akumulatory spotkając się z takimi pasjonatami jak ja.

Najbardziej w byciu nauczycielem cenię urozmaicenie, możliwość kreatywnego tworzenia i kontakt z ludźmi. Fascynuje mnie to, ile treści z innych dziedzin życia można wpleść w zajęcia językowe.

spinacze

Nieustannie się uczę, również od swoich uczniów – ‘When one teaches, two learn’ – Uczymy się od siebie.

klawiatura-min

Kontakt

Napisz do mnie: kontakt@hannazieba.pl

OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.